وزیر صنعت،معدن و تجارت با سفر به شهرستان پاکدشت از ۴ واحد تولیدی و صنعتی در این شهرستان بازدید به عمل آورد‌ و در جریان مهمترین مسایل و مشکلات آنها قرار گرفت.

پویش خبر-وزیر صنعت،معدن و تجارت با سفر به شهرستان پاکدشت از ۴ واحد تولیدی و صنعتی در این شهرستان بازدید به عمل آورد‌ و در جریان مهمترین مسایل و مشکلات آنها قرار گرفت.

رضا رحمانی امروز پنج شنبه با سفر به شهرستان پاکدشت در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان تهران که در محل فرمانداری پاکدشت برگزار شد، شرکت کرد و از نزدیک در جریان مهمترین مسایل در حوزه توسعه، تولید و اشتغال این استان قرار گرفت.
وی پس از این جلسه با حضور در شهرک صنعتی عباس آباد از شرکت فن آوران پرتو الوند و کارخانه لوله و پروفیل تهران شرق بازدید کرد.
وزیر صنعت،معدن و تجارت سپس با حضور در شرکت صنعتی جدید مبتکران (HM) طراح و سازنده قطعات خودرویی در شهرستان پاکدشت از نزدیک با چگونگی تولید در این واحد تولیدی آشنا شد.
همچنین کامیون چاپار مهمترین محصول این شرکت نیز در این بازدید مورد رونمایی قرار گرفت.
رحمانی در آخرین برنامه خود در این سفر از خط تولید شرکت کوشش رادیاتور پاکدشت، تولیدکننده رادیاتور خودروهای سبک و سنگین بازدید کرد. شرکت کوشش رادیاتور ۸۰ سال این صنعت خانوادگی را دارد و به بیش از ۳۰ کشور جهان صادرات دارد.