مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه از اعلام آمادگی این شرکت برای ساخت مجموعه ورزشی المپیک نقش جهان ظرف مدت ۵ سال خبر داد.

به گزارش پویش خبر، حمیدرضا عظیمیان افزود پروژه‌های ورزشی زیادی در نقاط مختلف کشور اجرا شده است اما هنوز نتوانسته‌ایم مجموعه ورزشگاه المپیکی را ارائه کنیم تا بتوانیم مفیدتر ظاهر شویم.

وی ادامه داد: ما بارها طی سالیان گذشته اعلام کرده ایم اگر تمام مساحت ۳۰۰ هکتاری اطراف ورزشگاه در اختیار ما قرار بگیرد مجموعه ورزشی المپیک را خواهیم ساخت بطوری که قابل برگزاری بازیهای ملی در همه رشته های ورزشی و حتی قابلیت برگزاری بازیهای آسیایی باشد . امیدوارم این خواسته هم از طرف مسئولین قبول شود .

مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه با اشاره به تقبل همه هزینه های ساخت این مجموعه تصریح کرد: کشور و نظام اسلامی بعد از انقلاب نتوانسته مجموعه ورزشگاه المپیکی به جامعه ارائه کند که امیدواریم با ساخت آن بدست فولاد مبارکه این نقیصه در کشور برطرف شود.

عظیمیان همچنین گفت: سالگرد افتتاح فولاد مبارکه را تبریک می‌گویم، شرکت‌های زیادی زیر نظر شرکت فولاد مبارکه کار می‌کنند. این شرکت از جایگاه مهمی برخوردار است و یک بنگاه اقتصادی و فرهنگی است که به وظایف خود واقف است.

وی ادامه داد: تختال جدیدی در فولاد مبارکه تولید شد که این اتفاق نتیجه تلاش زیاد همه همکاران بوده و با تجهیزات داخلی صورت گرفت . در دنیا تعداد محدودی از کشورها امکان تولید آن را دارند و این محصول تولیدی برای صنایع نفت و گاز بسیار مهم است.

 

مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان خاطر نشان کرد: شرکت ما خوشبختانه در سالیان گذشته در بخش مسئولیتهای اجتماعی  بسیار هوشیارانه عمل کرده و اکنون شاهد عملکرد خوب آن هستیم. در دو سال گذشته اعلام کردیم، نقصی در بخش ورزشی داریم نبود ورزشگاه المپیکی است.

ورزشگاه نقش‌جهان انتظار ۳۰ ساله مردم اصفهان بود

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان نیز گفت: امروز بزرگترین ورزشگاه مسقف پس از انقلاب ساخته و به بهره‌برداری رسیده است که این حرکت در راستای مسئولیت های اجتماعی فولاد مبارکه است.

محمدرضا ساکت خاطر نشان کرد:  انتظار مردم برای ورزشگاه نقش جهان، انتظاری۳۰ ساله بود که با پیگیری مدیران شرکت فولاد مبارکه امروز بزرگترین ورزشگاه مسقف پس از انقلاب ساخته و به بهره‌برداری رسیده است که این حرکت در راستای مسئولیت های اجتماعی فولاد مبارکه است.

وی ادامه داد: تبلور عظمت و بزرگی فولاد مبارکه در حوزه مسئولیت های اجتماعی فرهنگی، بهداشتی، ارزش‌های دفاع مقدس و …. دیده ایم و امروز در عرصه ورزش می‌بینیم.