مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران گفت: ۴۰۰ قطعه زمین کارگاهی ظرف ۳ ماه آینده در شهرک خاوران آماده می‌شود و این آمادگی وجود دارد که ۳۰ هکتار اولیه به بانوان اختصاص داده شود.

به گزارش پویش خبر ، صابر پرنیان در نشست با زنان فعال در حوزه اقتصادی استان تهران با اشاره به آمادگی شرکت شهرک‌های صنعتی استان برای واگذاری زمین‌های صنعتی کارگاهی و خدماتی به بانوان اظهار داشت: این آمادگی وجود دارد با ایجاد شرایط ویژه و خاص برای حضور بانوان در نمایشگاه‌های ویژه بانوان اعم از نمایشگاه داخلی و خارجی حمایت‌های مالی لازم را داشته باشیم.

وی بیان کرد: در صورت برگزاری تورهای تخصصی برای بانوان می‌توان از محل اعتبارات داخلی شهرک‌های صنعتی استان حمایت‌های مالی لازم را تأمین کرد و علاوه بر این از پایان‌نامه‌های ارشد در حوزه تولید و صنعت نیز حمایت خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران همچنین با اشاره به ساماندهی شهرک‌های صنعتی خصوصی افزود: ۸ شهرک صنعتی خصوصی در استان فعال هستند که شهرک تخصصی پوشاک برای نخستین بار در خاورمیانه آغاز بکار می‌کند.

پرنیان سپس با اشاره به مشکلات موجود در شهرک خاوران خاطرنشان کرد: این شهرک در طول ۱۵ سال گذشته همواره با مشکل روبه رو بوده که اینک برطرف شده و ۴۰۰ قطعه زمین کارگاهی ظرف ۳ ماه آینده آماده می‌شود و این آمادگی را داریم که ۳۰ هکتار اولیه را به بانوان اختصاص دهیم.

اخبار شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران را از اینجا دنبال کنید.