پرتال تولید انجمن سینمای جوانان ایران در راستای پشتیبانی از فیلم‌سازانی که پیش از این دست‌کم یک فیلم کوتاه ساخته باشند، راه‌اندازی شده است.

به گزارش پویش‌خبر؛ مدیر سینمای جوانان استان فارس از ۵ اولویت تولید فیلم کوتاه ، داستانی، مستند، تجربی و پویانمایی در این انجمن خبر داد.

علیرضا توکل، مدیر انجمن سینمای جوانان استان فارس گفت: در بخش تولید، انجمن سینمای جوانان ایران پذیرای آثار فیلم‌سازان است.

توکل ادامه داد: پرتال تولید انجمن برای ثبت ایده‌های پیشنهادی آماده پذیرش آثار و اعلام نظر شورای پیچینگ است.

وی به اولویت‌های تولید فیلم در سال جاری اشاره کرد و افزود: مضامین معطوف به افزایش سرمایه اجتماعی، اهمیت خانواده و سبک زندگی، افزایش امید و نشاط اجتماعی، عدالت‌خواهی و مبارزه با فساد و خودباوری، اراده و قدرت ملی، موضوع‌هایی است که هنرمندان و فیلم‌سازان می‌توانند آثار خود را بر این مبنا قرار داده و از پشتیبانی انجمن در تولید آن بهره‌مند شوند.

توکل ادامه داد: فیلم‌سازان می‌توانند برای آشنایی با شرایط ثبت ایده و فیلم‌نامه خود جهت برخورداری از پشتیبانی در تولید به نشانی: http://production.iycs.ir مراجعه کنند.

پرتال تولید انجمن سینمای جوانان ایران در راستای پشتیبانی از فیلم‌سازانی که پیش از این دست‌کم یک فیلم کوتاه ساخته باشند، راه‌اندازی شده است.

 

  • نویسنده : محمدمهدی اسدزاده