بر اساس بندهای قانونی، به این ترتیب با فوت هر کدام از آقایان کفاشیان، تاج، عزیزمحمدی، نبی وکاظمی ۲۰ درصد کل دارایی های سازمان لیگ به ورثه آنها می رسد.

به گزارش پویش خبر، روزنامه ایران ورزشی فاش کرد زمانی که سازمان لیگ ثبت شد به هر یک از ۵ عضو موسس ۲۰ درصد سهام تعلق گرفته است.

این پنج عضو موسس، آقایان کفاشیان، تاج، عزیزمحمدی، محمد نبی و علی کاظمی هستند.

بر اساس بندهای قانونی تعیین شده، به این ترتیب با فوت هر کدام از این ۵ نفر ۲۰ درصد کل دارایی های سازمان لیگ به ورثه آنها می رسد.

یعنی اگر هر یک از این ۵ نفر فوت کنند قانون به فرزندان آنها این اجازه را می دهد تا بر اساس بند ۲۲، مدعی املاک و دارایی های سازمان لیگ و تیم های ورزشی شوند.

 روزنامه ایران ورزشی  نوشت: اطلاعات رسمی نشان می‌دهد تمام اعضای هیأت مؤسس در همان مقطع نامه‌ای برای واگذاری سهام خود به فدراسیون فوتبال ارائه دادند اما این نامه در هیچ دفترخانه‌ای به ثبت نرسیده و به همین ترتیب اعتبار قانونی ندارد.

اوج ابهام که شاید جامعه فوتبال درباره جزئیات آن خبری نداشته باشند، مربوط به ماده ۲۲ است : «فوت یا محجوریت هر یک از شرکا باعث انحلال مؤسسه نخواهد شد و وارث شریک متوفی و یا ولی محجور می‌توانند به مشارکت خود ادامه دهد».