سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در اطلاعیه مهمی اعلام کرد که عرضه هرگونه مرغ قطعه‌بندی شده ممنوع است و با متخلفان برخورد می شود.

به گزارش پویش خبر، بر اساس مصوبات قرارگاه ساماندهی بازار مرغ، هرگونه عرضه مرغ قطعه بندی شده و یا طعم دار کردن قطعات مرغ ممنوع خواهد بود و با متخلفان بشدت برخورد می شود.
بر اساس این اطلاعیه، بازرسان این سازمان و سازمانهای صمت استانها ، به منظور کنترل فروش مرغ به قیمت مصوب موضوع را ، درسراسر کشور به طور مستمر و پیوسته پایش و در صورت مشاهده هرگونه تخلف پرونده متخلفین را به تعزیرات حکومتی ارسال خواهند کرد .
همچنین براساس هماهنگیهای صورت گرفته با سازمان تعزیرات حکومتی ؛ به این پرونده ها در اولویت رسیدگی و با متخلفان برخورد و صدور رای خواهد شد.
بر اساس مصوبات قرارگاه ساماندهی مرغ، حداکثر قیمت مصوب مرغ گرم برای مصرف کننده ‌کیلویی ۲۴ هزارو ۹۰۰ تومان تعیین شده است
این اطلاعیه از سوی سازمان حمایت به منزله ابلاغیه رسمی تلقی شده و اجرای آن برای تمامی واحدهای مربوطه الزامیست.
سازمان حمایت همچنین اعلام کرد که با توجه به افزایش تولید و تمهیدات صورت گرفته به منظور افزایش عرضه مرغ در بازار ، از شهروندان درخواست می شود در صورت مشاهده و مواجهه با هرگونه تخلف در این زمینه ، موضوع را جهت رسیدگی سریع ، از طریق مراجعه حضوری و یا انعکاس به شماره تلفن ۱۲۴ در سراسر کشور اعلام نمایند تا در اسرع وقت مورد پیگیری و رسیدگی قرار گیرد.

برای ارتباط مستقیم با گردانندگان سایت و ارسال اخبار ، مقالات ، نظرات، پیشنهادات و همچنین درج آگهی و یا تبادل لینک و بنر می‌توانید از ایمیل زیر استفاده نمایید.

puyeshkhabar@gmail.com