دومین دوره از «مسابقات دارت ایمیدرو و شرکت‌های تابعه» با میزبانی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران و با حضور حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس به کار خود پایان داد.

به گزارش پویش خبر، دومین دوره از «مسابقات دارت ایمیدرو و شرکت‌های تابعه» با میزبانی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران  و با حضور حیدر ضیغمی «مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس»، محسن آذر مهر «رئیس کارگروه ورزش ایمیدرو»، محمدرضا شایگان‌فر «رئیس تربیت‌بدنی کارکنان مس سرچشمه»، حسین عرب «دبیر کارگروه ورزش ایمیدرو» و علی پور امینی «سرپرست ورزش مس شهربابک» در سالن شهدای کارگران تأمین اجتماعی یزد به کار خود پایان داد.

در دومین دوره از مسابقات دارت ایمیدرو و شرکت‌های تابعه، تیم مجتمع مس سرچشمه متشکل از سه تیم بانوان و آقایان با سرمربیگری ابوالفضل دهقان پور و مربی‌گری صفا طباطبایی و معظمه پاریزی و سرپرستی ابوالفضل زارع و صادق نواده جعفری،  موفق به کسب مقام اول و سوم تیمی در این دوره از مسابقات شد.

همچنین در این دوره از مسابقات، تیم مجتمع مس سرچشمه موفق به کسب مقام اول انفرادی بانوان توسط لیلا اسماعیلی،  مقام سوم انفرادی بانوان توسط کبری بخشی‌زاده، مقام دوم انفرادی آقایان توسط حمید شرفی، مقام سوم انفرادی توسط اسماعیل صادقی شد.