شرکت معدنی و صنعتی چادرملو به به سیلزدگان استان سیستان و بلوچستان کمک ۲۰ میلیارد ریالی کرد.

به گزارش پویش خبر، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با اعلام این خبر افزود: با تصویب هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در راستای حمایت‌های این شرکت از آسیب دیدگان ناشی از سیل اخیر در سیستان و بلوچستان این شرکت مبلغ ۲۰ میلیارد ریال کمک نقدی به این امر اختصاص داد.

گفتنی است طی هماهنگی بعمل آمده از طرف سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان با سازمانهای صمت سراسر کشور ، کمک های اصناف و تجار و بازرگانان و صنعتگران و معدن کاران و واحد‌های بزرگ صنعتی و معدنی کشور در حال ارسال به استان می باشد.

ڪمڪ ۳۴۰ میلیونی توسط یڪی از اصناف شهرستان نیڪشهر به سیل زدگان سیستان و بلوچستان

در همین راستا، جان محمد هوت رییس اداره صنعت،معدن و تجارت نیڪشهر گفت: یڪ واحد صنفی عمده فروشی با مدیریت  حاج شهگول بلیده ڪالاهایی به ارزش ۳۳ میلیون تومان به مناطق آسیب دیده از سیل ڪمڪ ڪرد.

وی ادامه داد: این خیر نیڪشهری با همڪاری شرڪت‌هایی از جمله شهدین، عطاران و با هماهنگی اداره صنعت،معدن و تجارت نیڪشهر ڪالاهایی از جمله رب و انواع ڪنسروجات را به مناطق سیل زده جنوب استان ارسال نمود.

گفتنی است واحد‌های صنفی، صنعتگران و معدن ڪاران و تجار استان سیستان و بلوچستان از شمال تا جنوب در ڪنار مردم سیل زده هستند.