روزنامه های صبح امروز کشور، تیترهای نخست صفحه‌ اول خود را به برخی از مهمترین مسائل روز ایران و جهان اختصاص داده اند که بعضی از آنها در زیر می‌آید.

به گزارش پویش خبر، در این مطلب نیم صفحه اول روزنامه‌های امروز دنیای اقتصاد، تعادل،مردم سالاری، گل، اطلاعات،شرق، همشهری، آفتاب، فرهیختگان، ایران ورزشی، اعتماد، خراسان ورزشی، آرمان ملی، هفت صبح و کسب و کار را می بینیم.

موضوعات مربوط به بورس و بازار سرمایه که این روزها با استقبال بیشتر مردم مواجه شده است، از مهمترین موارد مورد اشاره روزنامه های امروز بوده است.

روزنامه ها با مصاحبه با خبرگان بازار کسب و کار و کارشناسان حوزه سرمایه ابعاد این استقبال جدید مردم را به سمت بورس مورد تجزیه و تحلیل قرار داده اند.

البته با نزدیک تر شدن به زمان گشایش مجلس یازدهم روزنامه های عمدتاً سیاسی در مصاحبه با کارشناسان سیاسی، فعالان احزاب و جریانات مختلف سیاسی سعی در پررنگ تر کردن این فضا دارند، موضوعی که شاید در این شرایط چندان مورد استقبال مخاطب و مردم قرار نگیرد.

در این میان اخبار مرتبط با کرونا و ارایه جدیدترین آمارها از مبتلایان به این ویروس در ایران و جهان نیز همچنان جای خود را در میان صفحات روزنامه ها نگه داشته است.

حتما پیشنهاد می شود آمار روزانه کرونا و اطلاعیه های کرونا را دنبال کنید تا از آخرین خبر ها و اتفاقات مطلع گردید.